Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Tydzień w bibliotece gminnej 2018

Szczegóły
Utworzono: piątek, 01, czerwiec 2018 23:51

Tydzień w bibliotece-1                Dnia 16.05.2018r. uczniowie klasy trzeciej wybrali się do Biblioteki Gminnej z okazji święta, TYGODNIA BIBLIOTEK, oraz przypadającej w tym roku setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie wzięli udział w zajęciach z historii - od powstania państwa polskiego, życia pod zaborami, znikania  naszej Ojczyzny z mapy świata do odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Radość z życia w wolnej Polsce można było zauważyć podczas wykonywania przez dzieci biało - czerwonych motyli, które symbolizują wolność naszego państwa. Na dzieci czekała też niespodzianka - zabawy bańkami mydlanymi.

 

Galeria

Małgorzata Tercjak

 

Trzecioteścik 2018

Szczegóły
Utworzono: piątek, 01, czerwiec 2018 23:46

Trzecioteścik 2018-1              Uczniowie klasy III sprawdzili swoje umiejętności i wiedzę, pisząc SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY. Rozwiązując test, musieli wykazać się umiejętnościami w zakresie: czytania, pisania, wiedzy o języku,  sprawności rachunkowej oraz praktycznych umiejętności w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Daliśmy radę, nie było tak źle! 

 

Galeria

Małgorzata Tercjak

 

Nasze piłkarki w finałach

Szczegóły
Utworzono: piątek, 01, czerwiec 2018 23:40

Nasze piłkarki w finałach-1               Zawodniczki z gimnazjum i klasy VII awansowały do finału wojewódzkiego, wygrywając 2:0 z Wieliczkami Turniej półfinałowy, który odbył się w Miłkach. SKŁAD ZESPOŁU ZPO MIŁKI: Weronika Kamińska, Zuzanna Kamińska, Martyna Mrówka, Olga Ozygała, Martyna Rydzewska, Paulina Stasiewska, Wiktoria Symonowicz, Magdalena Włodkowska, Joanna Zalewska.

              Z kolei ich młodsze koleżanki ze szkoły (klasy VI i młodsze) awansowały do finału wojewódzkiego, wygrywając ze SP nr 4 7:1 i remisując ze SP nr 7 0:0. Turniej odbył się w Giżycku. SKŁAD ZESPOŁU SP Miłki: Katarzyna Hamernik, Ola Jenczyk, Weronika Kryba, Milena Lisowska, Patrycja Mrówka, Wiktoria Naszkiewicz, Katarzyna Skubisz, Anna Szporko, Izabela Tarnacka, Julia Wójcik.

             Dziewczęta z klas III SP i młodsze oraz z klasy V i młodsze startowały w Turnieju Wojewódzkim „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, który odbył się w kwietniu w Iławie. Nasze najmłodsze piłkarki musiały uznać wyższość rywalek i odpadły z turnieju po meczach grupowych, ale zdobyły cenne doświadczenie, które z pewnością będzie procentowało w przyszłości. Skład naszej drużyny: Anna Mrówka, Martyna Wójcik, Amelia Supińska, Aleksandra Masiuk, Wiktoria Filipkowska, Magdalena Majda, Iga Rusek, Barbara Jenczyk, Oliwia Kowalik.

             Natomiast starsze zawodniczki doszły do ćwierćfinału, gdzie przegrały z drużyną z Samborowa, która później wygrała cały turniej. Skład naszej drużyny: Izabela Tarnacka, Katarzyna Skubisz, Julia Wójcik, Patrycja Mrówka, Milena Lisowska, Anna Szporko, Klara Ozygała, Wiktoria Dziedzicka, Martyna Więch. Gratulujemy naszym wspaniałym zawodniczkom i życzymy kolejnych sukcesów.

Galeria

Piotr Łobodziński

 

Szkolny Dzień Rodziny - ZAPRASZAMY !!!

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 22, maj 2018 22:52

Pasowanie na Czytelnika 2018

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 22, maj 2018 22:44

 Pasowanie na czytelnika 2018-3                  16 maja uczniowie kl.1 sp zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki szkolnej. W morską podróż zabrały pierwszoklasistów piratki z kl.5. Panna Wodna zapoznała uczniów z zasadami korzystania z biblioteki. Uroczystego pasowania dokonał Neptun. Dzieci otrzymały dyplomy i zakładki do książek oraz słodką niespodziankę. Na zakończenie Pani dyrektor Lidia Popczyńska zaprezentowała fragment książki „Bajki z ulicy sezamkowej” Jim Henson.

 

Galeria

Magdalena Tarnacka

 

Piknik patriotyczny - Bieg Dla Niepodległej

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 15, maj 2018 10:18

Piknik patriotyczny - Bieg Dla Niepodległej-8              W dniu13 maja na stadionie w Miłkach odbył się patriotyczny piknik"Bieg dla Niepodległej". Organizatorem wydarzenia był ZPO w Miłkach we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Miłkach. Całe wydarzenie dopełniła prezentacja multimedialna o historii Polski wykonana przez uczennice klasy 7 Olgę Ozygała. Wystawa prac to kolejny akcent pikniku: plakatów, kartek oraz albumów „Moja Mała Ojczyzna”. Gościnnie zaprezentowali się uczniowie ZDZ z Giżycka w pokazie musztry paradnej. W „Biegu dla Niepodległej” udział wzięły: dzieci w kategorii do lat 6, do lat 12 oraz młodzież i dorośli. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, a na zakończenie na wszystkich czekała pyszna grochówka przygotowana przez panie ze stołówki szkolnej.

 

Galeria

Jakub Aleksiejczuk

 

Tydzień bibliotek 2018

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 15, maj 2018 09:15

 Tydzień bibliotek 2018-4                 W piątek bibliotekę szkolną odwiedziły przedszkolaki. Obejrzały przedstawienie pt. „Piraci na Książkolandii” przygotowane przez uczniów kl.5 sp. Wykazały się znajomością wielu bajek. Znakomicie poradziły sobie z zagadkami dotyczącymi bohaterów literackich. Poznały zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych. Najwięcej emocji wzbudziły tańce piratów oraz zwiedzanie biblioteki.

 

Galeria

Magdalena Tarnacka

 

Więcej artykułów…

  1. Bieg dla Niepodłegłej
  2. Bookcrossing
  3. Czy rośliny piją wodę?
  4. Smerfy o symbolach narodowych
  5. Wycieczka do kina klasy IIa

Podkategorie

Strona 42 z 133

  • start
  • poprz.
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • nast.
  • koniec
209135
Zalogowani 0
Goście 38
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.