Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Pan Piotr Łobodziński nagrodzony na Gali Sportu w Giżycku

Szczegóły
Utworzono: piątek, 23, grudzień 2016 13:49

Pan Piotr Łobodziński nagrodzony na Gali Sportu w Giżycku-1Dnia 12 grudnia 2016 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Giżycku odbyła się Gala Sportu Powiatu Giżyckiego. W uroczystości brały udział reprezentacje nagrodzonych szkół. Uhonorowano najbardziej aktywnych animatorów sportu szkolnego, a na ręce dyrektorów szkół przekazano upominki w formie sprzętu sportowego. Wśród nagrodzonych znalazł się również nasz nauczyciel wychowania fizycznego - Pan Piotr Łobodziński. Pan Wacław Strażewicz - Starosta Giżycki, w obecności Wicestarosty Mirosława Drzażdżewskiego, Przewodniczącego Komisji Edukacji Kultury i Sportu Rady Powiatu w Giżycku pana Jacka Łożyńskiego oraz Przewodniczącego Zarządu Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego – pana Wacława Wasieli, pogratulował wyróżnionym i życzył dalszych sukcesów w krzewieniu kultury fizycznej.

 

We współzawodnictwie brały udział drużyny z 23 szkół Powiatu Giżyckiego.

 

W poszczególnych kategoriach uczennice z ZPO Miłki uzyskały:
- w kategorii gmin wiejskich - 6 miejsce w województwie warm-maz
- w kategorii SP gminnych - 11 miejsce w województwie warm-maz
- w kategorii gimnazjów gminnych - 3 miejsce w województwie warm-maz

 

Galeria

 

Panie Piotrze – dziękujemy i gratulujemy.
Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych
Anna Mułyk-Noga

WYNIKI KONKURSU „KOLORY JESIENI”

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 22, grudzień 2016 11:37

WYNIKI KONKURSU „KOLORY JESIENI”-3Konkurs plastyczny „Kolory jesieni" organizowany przez Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie w ramach projektu „Zazieleń świat z nami V" został rozstrzygnięty. Oto wyniki.

Grupa przedszkole:
I miejsce:
- Iga Rusek, Przedszkole Samorządowe w Miłkach
- Anna Zalewska, Przedszkole Samorządowe w Miłkach
- Hania Witkowska, Przedszkole Samorządowe w Miłkach
II miejsce:
- Maja Masiuk, Przedszkole Samorządowe w Miłkach
- Gabrysia Bielak, Przedszkole Samorządowe w Miłkach
- Nikola Kaczmarska, Przedszkole Samorządowe w Miłkach
III miejsce:
- Maja Lichacz, Przedszkole Samorządowe w Miłkach
- Julia Grądzka, Przedszkole Samorządowe w Miłkach

 

Galeria

Przedszkolaki ubierają choinkę w Ośrodku Kultury

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 22, grudzień 2016 11:32

Przedszkolaki ubierają choinkę w Ośrodku Kultury-3Świąteczna atmosfera zagościła we wtorek 13 grudnia 2016r. w Ośrodku Kultury w Miłkach. Dzieci z Przedszkola Samorządowego wraz z wychowawczyniami zostali zaproszeni do pomocy w przystrojeniu choinki. Na początku przywitały nas panie przebrane w świąteczne stroje. Z kolorowych pasków, serwetek, cekinów powstawały piękne ozdoby. Wszyscy w skupieniu starali się, aby ich ozdoba była najładniejsza i miała jak najwyżej swoje miejsce na choince. Niespodzianką był Mikołaj, który zasiadł w czerwonym fotelu obok ozdobionej choinki. Każdy chciał usiąść na kolanach i wyszeptać Mikołajowi swoje skryte marzenia. W ramach konkursu organizowanego przez Ośrodek Kultury pt. „Stroik świąteczny" każda grupa przygotowała piękne stroiki, które zdobiły stoły podczas Wigilii dla mieszkańców gminy. Efekt pracy naszych przedszkolaków mogła podziwiać społeczność lokalna, która spotkała się na wieczerzy wigilijnej 14 grudnia 2016r.

 

Galeria

 

Nauczycielki przedszkola

I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 22, grudzień 2016 11:27

I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI-6W dniu 12 grudnia 2016 w Sali gimnastycznej ZPO w Miłkach odbył się I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKARSKI skierowany do dzieci klas I-III Szkół Podstawowych Gminy Miłki. Do zmagań sportowych przystąpiły reprezentacje z Miłek, Staświn oraz z Rydzewa. Głównym celem turnieju było umożliwienie zdrowej rywalizacji piłkarskiej dzieciom z Gminy Miłki. W tym dniu nie liczyło się zdobytych bramek a głośne kibicowanie i zaangażowanie młodych zawodników. Każda drużyna z rąk dyrektora Pani Anny Mułyk –Noga otrzymała puchar oraz odznaczenia w postaci medali. Pomysłodawcą turnieju był nauczyciel ZPO w Miłkach Jakub Aleksiejczuk przy partnerstwie Ośrodka Kultury w Miłkach. Nagrody w turnieju ufundowane zostały przez Urząd Gminy w Miłkach. Turniej spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem zarówno uczestników jak i kibiców zmagań, także już dziś zapraszam na wiosenną edycję Turnieju Piłkarskiego.

 

Galeria

 

Jakub Aleksiejczuk

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

Szczegóły
Utworzono: środa, 14, grudzień 2016 21:36

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU-5Dnia 6.12.2016r jak co roku dzieci z naszego przedszkola wypatrywały już od rana Mikołaja. Przed śniadaniem zapukał do drzwi Mikołaj, w rolę którego wcieliła się pani Wójt gminy Miłki Barbara Mazurczyk, obdarowując wszystkich pysznymi cukierkami. Jednak tego magicznego dnia nie był to koniec niespodzianek. Po śniadaniu odwiedził nasze przedszkole prawdziwy Mikołaj, który wręczył dzieciom kalendarze adwentowe z czekoladkami. Wychowankowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki o Mikołaju, a na zakończenie zaprosili Mikołaja do tańców i pląsów. Dzieci z naszego przedszkola cały rok pracowały, aby każdy mógł dostać prezent. Dobre zachowanie i wysiłek się opłacił. Już z niecierpliwością czekamy na prezenty pod choinką.

 

Galeria

 

Nauczycielki przedszkola

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH PIŁKAREK Z SP MIŁKI

Szczegóły
Utworzono: środa, 14, grudzień 2016 21:27

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH PIŁKAREK Z SP MIŁKI-125 listopada 2016 roku odbyły się MISTRZOSTWA REJONU VI W-M SZS W HALOWEJ MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W GIŻYCKU.
Przypomnijmy, że dziewczęta awansowały do niego zajmując I miejsce w powiecie.
Również i tym razem nie miału sobie równych i pewnie awansowały do półfinałów wojewódzkich.


Wyniki spotkań:
SP nr 4 Giżycko - SP nr 3 Olecko 1:0
SP nr 7 Giżycko - SP Miłki 0:2
SP nr 3 Olecko - SP Miłki 0:4
SP nr 4 Giżycko - SP nr 7 Giżycko 1:3
SP nr 4 Giżycko - SP Miłki 0:2
SP nr 3 Olecko - SP nr 7 Giżycko 1:7


Klasyfikacja końcowa
I miejsce SP Miłki                 9    8:0 /awans do półfinału/
II miejsce SP nr 7 Giżycko    6   10:4 /awans do półfinału/
III miejsce SP nr 4 Giżycko   3    2:5
IV miejsce SP nr 3 Olecko     0    1:12


Skład zespołu zwycięskiego SP Miłki : Magdalena Włodkowska, Joanna Zalewska, Martyna Rydzewska, Weronika Kryba, Aleksandra Jenczyk, Patrycja Mrówka, Izabela Tarnacka, Olga Ozygała, Wiktoria Naszkiewicz.
Natomiast we wtorek 29 listopada 2016 roku odbyły się eliminacje do tegorocznego turnieju wojewódzkiego „O Puchar Tymbarku". W turnieju tym brały udział dziewczęta z klas V i młodsze.
Również tutaj nasze uczennice okazały się najlepsze pokonując Gawliki Wielkie 4:0.
W ten sposób awansowały do mistrzostw województwa, które odbędą się w Iławie.
Skład zespołu zwycięskiego SP Miłki : Julia Wójcik, Emilia Bączek, Milena Lisowska, Weronika Kryba, Aleksandra Jenczyk, Patrycja Mrówka, Izabela Tarnacka, Katarzyna Skubisz, Wiktoria Naszkiewicz.

 

Galeria


Piotr Łobodziński

GÓRNIK W PRZEDSZKOLU

Szczegóły
Utworzono: sobota, 10, grudzień 2016 12:28

GÓRNIK W PRZEDSZKOLU-1Dnia 7 grudnia 2016r  nasze przedszkole odwiedził zaproszony gość pan Zbigniew Szast były ratownik górniczy pracujący w czechowickiej kopalni Silesia. Wychowankowie mieli okazję dowiedzieć się na temat ciężkiej i niebezpiecznej pracy górnika. Pan Zbigniew przybył w pełnym galowym umundurowaniu. Przedszkolaki mogły z bliska przyjrzeć się czapce górniczej, szpadzie i odznaczeniom , które górnicy otrzymują za długoletnią ciężką pracę w kopalni. Górnik wytłumaczył jakie znaczenie mają kolory pióropusza na czapce i kto je nosi. Z uwagą wysłuchały opowieści przedstawionych przez górnika. Na zakończenie każde dziecko mianowane było na górnika. W dowód wdzięczności dzieci recytowały wiersz pt. „Tam w kopalni", oraz wręczyły laurkę ze słodkim upominkiem . Wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane przez gościa słodkimi lizakami.

Dziękujemy panu Zbigniewowi za poświęcony czas i zaangażowanie.

 

Galeria

 

Nauczycielki przedszkola

Więcej artykułów…

  1. ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
  2. Bombkowa wycieczka
  3. Warsztaty "Reko-Eko" w Przedszkolu
  4. W KRAINIE CZARÓW I WRÓŻB – ZABAWA ANDRZEJKOWA
  5. Dzień Pluszowego Misia

Podkategorie

Strona 76 z 133

  • start
  • poprz.
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • nast.
  • koniec
209143
Zalogowani 0
Goście 14
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.