Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

XII Dzień Papieski

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 21, październik 2012 21:57

XII Dzień Papieski-316 października 2012 uczciliśmy w szkole XII Dzień Papieski.  W tym roku obchodziliśmy go pod hasłem: Jan Pawł II ? Papież Rodziny.
 Pani Halina Warszewska z uczniami kl. V szkoły podstawowej oraz kl. II a gimnazjum przygotowała montaż słowno ? muzyczny. W 34. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża przypomnieliśmy sobie życie tego wielkiego Polaka, po raz kolejny wsłuchaliśmy się w jego słowa dotyczące odpowiedzialności za ojczyznę, za rodzinę. Pani dyrektor Bożena Baranowska podkreśliła, że wszyscy powinniśmy dążyć do tego, aby być tak cierpliwymi i pokornymi jak Jan Paweł II.

Galeria zdjęć

Agnieszka Hryszko

Pasowanie na ucznia

Szczegóły
Utworzono: środa, 17, październik 2012 13:02

Ślubowanie klasy 1-411 pazdziernika  najmłodsi uczniowie SP zostali pasowani na pełnoprawnych członków  szkolnej społeczności. To był dla nich bardzo uroczysty dzień. Odświętnie ubrani, przy poczcie sztandarowym głośno powtarzali słowa przysięgi. Aktu pasowania  na ucznia dopełniła dyrektor pani Bożena Baranowska. Na pamiątkę dzieci otrzymały przybory szkolne, słodycze oraz laurki wykonane przez uczniów klasy drugiej i trzeciej. Na koniec odbył się poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Galeria zdjęć

  Magdalena Tarnacka

 

Dzień Edukacji Narodowej

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 16, październik 2012 10:48

DEN-8W tym roku szkolnym Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, przypadał w niedzielę, toteż uczniowie oraz nauczyciele z Zespołu Placówek Oświatowych w Miłkach wspólnie uczcili ten dzień w piątek 12 października 2012 r.

Pani dyrektor Bożena Baranowska wszystkim nauczycielom podziękowała za pracę i wręczyła nagrody najbardziej zasłużonym. Następnie obejrzeliśmy występy uczniów.

Pani Małgorzata  Łydzińska oraz pani Anna Mułyk ? Noga wspólnie z uczniami gimnazjum przygotowały kilka scenek z życia szkoły. Nauczycieli rozśmieszyła parodia Rady Pedagogicznej, uczniowie śmiali się ze satyrycznie przedstawionych lekcji. W przerwach wysłuchaliśmy śpiewanych życzeń dla wszystkich pracowników szkoły. Na zakończenie prowadząca program, Joanna Mocarska, na ręce pani dyrektor złożyła wszystkim nauczycielom życzenia powodzenia w pracy.

Galeria zdjęć

Agnieszka Hryszko

ZAJĘCIA OTWARTE W PRZEDSZKOLU

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 16, październik 2012 10:47

Zajęcia otwarte w przedszkolu-411 października 2012 r. w grupie ?zerowej? odbyły się zajęcia plastyczne wspólnie z rodzicami. Przedszkolaki, wykorzystując różnorodne materiały, wykonywały zwierzęta leśne. Mamy uczestniczyły w przygotowaniu materiałów, z ciekawością obserwowały poczynania dzieci, służyły radą, a czasami też pomocą. Wspólna praca przyniosła wiele radości i satysfakcji mamom i ich pociechom.

Galeria zdjęć

Małgorzata Tercjak
Krystyna Kulewicz

Dzień Patrona

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 11, październik 2012 23:46

Dzień Patrona-110 października w szkole podstawowej odbył się apel poświęcony patronowi Michałowi Kajce. Uczniowie VI klasy przypomnieli najważniejsze fakty z życia tego mazurskiego poety ludowego, który ponad 100 lat temu żył i tworzył w naszym regionie. Podczas spotkania można było zauważyć, że postać ta bliska jest uczniom. Nawet najmłodsi doskonale potrafili rozpoznać patrona na bardzo starych fotografiach. Po wysłuchaniu wierszy poety i pokazie zdjęć przedstawiających muzeum w Ogródku, wszyscy próbowali odgadnąć w jakiej miejscowości znajduje się prezentowany na slajdach pomnik. Podsumowując spotkanie pani Jola zwróciła uwagę na codzienny język jakiego używają w szkole uczniowie oraz przypomniała, że właśnie dzięki działalności poety  możemy mówić po polsku i powinniśmy dbać o naszą mowę. Mamy nadzieję, że słuchacze będą o tym pamiętali podczas codziennych rozmów i zabaw na przerwach?

Galeria zdjęć

Samorząd Uczniowski SP

KONKURS ORTOGRAFICZNY ?GŻEGŻÓŁKA?

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 02, październik 2012 21:37

Ortografia to trudna sztuka, ale wśród uczniów naszego gimnazjum są tacy, którzy ?biorą byki za rogi? i wygrywają ortograficzne turnieje. W tym roku do szkolnego konkursu ?Gżegżółka? zakwalifikowało się 17 osób z klas I ? III gimnazjum. Najlepsi okazali się:

 

 

I miejsce ? Katarzyna Kleczkowska, kl. I a

II miejsce ? Dominika Fedorowicz, kl. III b

III miejsce ? Joanna Mocarska, kl. III b

Dziewczyny reprezentowały nasze gimnazjum w Powiatowym Konkursie Ortograficznym ?Gżegżółka 2012?, który odbył się w Wilkasach 28 września 2012 r. Kasia Kleczkowska zajęła w nim 4. miejsce. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku.

Agnieszka Hryszko

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w gimnazjum

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 01, październik 2012 20:01

Wybory SU-426 września 2012 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Klasy drugie i trzecie gimnazjum reprezentowało po kilku przedstawicieli. Wszyscy zapoznali się z ordynacją wyborczą. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje ciekawe pomysły w postaci programów i haseł wyborczych. Wszystkim uczestnikom bardzo zależało na zwycięstwie.
Nad organizacją i przebiegiem wyborów czuwali nauczyciele Tomasz Zawada i Renata Ilnicka. 

Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

Przewodniczący ? Krzysztof Dargiewicz (kl. IIb)
Zastępca przewodniczącego ? Joanna Mocarska (kl. IIIa)
Sekretarz ? Katarzyna Kruszewska (kl. IIIb)

Nowym członkom Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy, pozostałym kandydatom życzymy powodzenia za rok.

Galeria zdjęć


Renata Ilnicka

Strona 129 z 132

  • start
  • poprz.
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • nast.
  • koniec
209096
Zalogowani 0
Goście 20
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.