Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

Z podwórka na stadion - pierwszaki w akcji !!!

Szczegóły
Utworzono: środa, 24, styczeń 2018 20:08

 tymbark u-8-13              19.01.2018 w Giżycku odbyły się eliminacje powiatowe turnieju piłkarskiego "Z podwórka na stadion". Nasi najmłodsi pierwszy raz mogli rywalizować z rówieśnikami z innych szkół. Mecze były bardzo emocjonując, pełne determinacji i i walki. W końcowym efekcie nasze pierwszaki zajęły drugie miejsce. Czekamy na podobne sukcesy w przyszłości. Skład zespołu: Szymon Mrówka, Jakub Rat, Jakub Boruch, Marcin Milewski, Dominik Dobuszewski, Paweł Turski - opiekun Jakub Aleksiejczuk

 

Galeria

 

Jakub Aleksiejczuk

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu 2018

Szczegóły
Utworzono: wtorek, 23, styczeń 2018 12:16

Dzien babci i dziadka przedszkolu 2018-6         „Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana. No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło. Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają. Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

 

                  Dnia 19.01.2018r grupa „Biedronek” i „Krasnoludków” zaprosiła swoje Babcie i Dziadków do Ośrodka Kultury w Miłkach. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta. Przedszkolaki śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były wykonane przez dzieci laurki i upominki. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze.

 

Galeria

U Babci i Dziadka jest słodko

Szczegóły
Utworzono: poniedziałek, 22, styczeń 2018 23:31

babcia dziadek 2018-2           Uczniowie klasy pierwszej i trzeciej 18 stycznia 2018 roku podziękowali swoim dziadkom, a nawet pradziadkom za ich serce i miłość, które im codziennie okazują. Wnukowie zaprezentowali „Rzepkę”, pokazali „Magiczne sztuczki dziadków”, zatańczyli, zaśpiewali i podziękowali za codzienną troskę. Następnie porwali babcie i dziadków do tańca, aby w ten sposób uczcić ten wyjątkowy dzień. Na zakończenie obdarowali ich wykonanymi samodzielnie upominkami. Jednak na babcię zawsze można liczyć, więc i tym razem dzieciaki otrzymały od coś słodkiego, aby się pokrzepić po wyczerpującym występie. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia.

 

Galeria 

 

 Agnieszka Hryszko

Kolędnicy misyjni 2018

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 18, styczeń 2018 22:54

kolednicy misyjni 2018-9           W ostatnią sobotę, 13 stycznia 2018 roku, do drzwi wielu domów w naszej gminie zapukali kolędnicy misyjni. Byli to uczniowie naszej szkoły przygotowani przez panią katechetkę Halinę Warszewską. Podzieleni na kilka grup wędrowali z kolędą, aby głosić światu Dobrą Nowinę. Cel był szczytny, gdyż młodzież zbierała pieniądze przeznaczone na pomoc dzieciom z Syrii i Libanu. Mieszkańcy gminy Miłki nas nie zawiedli. Razem z nami śpiewali kolędy oraz wrzucali do skarbonki przysłowiowy „grosik”, a kolędników obdarowywali słodyczami. Łącznie zebraliśmy 1994 zł. Bardzo dziękujemy wszystkim za życzliwe przyjęcie i stworzenie miłej, świątecznej atmosfery.

 

Galeria

 

Magdalena Duda, kl. II b

Przedszkolaki w bibliotece szkolnej 2018

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 18, styczeń 2018 22:31

biblioteka 2018-1        W czwartek przedszkolaki z grupy Krasnoludków odwiedziły bibliotekę szkolną. Na początek pani bibliotekarka zapoznała przedszkolaków z zasadami przebywania w bibliotece. W przystępny sposób opowiadała o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach. Dzieci zobaczyły, jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się także, jak należy dbać o książki. Pani Magda Tarnacka przeczytała dzieciom bajkę, której dzieci uważnie wysłuchały. Następnie zaprezentowała i dała do obejrzenia książeczki z działu dziecięcego. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał zakładkę do książki. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. 

 

Galeria

 

Justyna Grądzka

III Gminny konkurs kolęd i pastorałek

Szczegóły
Utworzono: środa, 17, styczeń 2018 20:43

koncert koled-7        10 stycznia 2018 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w pierwszym w tym roku konkursie wokalnym. Zaprezentowały swoje umiejętności podczas III Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek zorganizowanego w Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu w Staświnach. Celem tego konkursu było podtrzymywanie tradycji kolędowania w naszym regionie. Gratulujemy Magdalenie Majda z kl. IV, która zajęła II miejsce oraz Gabrieli Dziemianowicz i Aleksandrze Jenczyk z klasy VI, które uplasowały się na miejscu III. Nasze wokalistki zostały przygotowane przez panią Ewę Horoszkiewicz, która również im akompaniowała. Gratulujemy sukcesów i życzymy miłego kolędowania.

 

Galeria

 

Agnieszka Hryszko

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 07, styczeń 2018 22:04

synapsik-klasa-3-5  Dnia 5.01.2018r. Pani dyrektor Lidia Popczyńska wręczyła dyplomy i nagrody uczniom klasy III, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Synapsik "MEN". Możemy być dumni, ponieważ aż 7 uczniów: A. Masiuk, K. Słowikowski,      K. Ciż, N. Dąbrowska, W. Filipkowska, K. Mocarska, F. Zyga zostało laureatami tego konkursu. Gratulujemy i już przygotowujemy się do edycji wiosennej.

 

Galeria 

 

Małgorzata Tercjak

Więcej artykułów…

  1. Słynne polskie zabytki w języku angielskim
  2. Gala współzawodnictwa sportowego
  3. Zajęcie otwarte u Biedronek 2017
  4. Plastusiowy pamiętnik & dzieciaki
  5. Turniej Wojewódzki WM SZS w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt SP - 2018

Podkategorie

Strona 51 z 133

  • start
  • poprz.
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • nast.
  • koniec
209143
Zalogowani 0
Goście 12
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.