Załóż swoje konto!
  • Strona główna
  • Kontakt
  • Dokumenty
  • Plan lekcji
  • Galeria
  • Przedszkole
    • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
      • Informacje o Programie Powszechnej Dwujęzyczności
      • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Rekrutacja 2026
    • Zarządzenie Wóta Gminy Miłki w sprawie rekrutacji w 2026 roku
    • Rekrutacja I klasa 2026/2027
    • Rekrutacja przedszkole 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do klasy 1 SP 2026/2027
    • Zgłoszenie dziecka do przedszkola 2026/2027
    • Deklaracja o kontynuowaniu wych. przedszkolnego 2026/2027
    • Rezygnacja z dowozu autobusem szkolnym 2026/2027
    • Zezwolenie na dojazdy szkolnym autobusem 2026/2027
    • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola 2026/2027
  • Strona BIP
Strona główna Aktualności

Szkoła

  • Aktualności
  • Nauczyciele
  • Rada Rodziców

Informacje

  • Ogłoszenia Dyrektora Szkoły
  • Spotkania z rodzicami w roku 2025/2026
  • Wykaz podręczników 2025/2026
  • Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2025/2026
  • Elektroniczna skrzynka podawcza
  • RODO

Przedszkole

  • Wiadomości z przedszkola
  • Program "Dwujęzyczne Dzieci"
  • Certyfikat Programu "Dwujęzyczne Dzieci"

 

 

 

Archiwum

  • maj, 2021
  • październik, 2020
  • maj, 2020
  • marzec, 2020
  • luty, 2020
  • wrzesień, 2019
  • czerwiec, 2019
  • maj, 2018
  • październik, 2017
  • wrzesień, 2014
  • listopad, 2013
  • wrzesień, 2012

A wiosna przyszła pieszo...

Szczegóły
Utworzono: środa, 26, marzec 2014 02:44

A wiosna przyszła pieszo...-3Pogoda jak na zamówienie towarzyszyła piątkowym obchodom pierwszego dnia wiosny. Corocznym zwyczajem 21 marca 2014 roku dzieci z przedszkola w Miłkach wyruszyły pożegnać zimę i powitać wiosnę. Wszyscy w przedszkolu bardzo starannie przygotowali się do powitania wiosny. Na zajęciach powstały piękne prace o tematyce wiosennej. Około godziny 10 wychowankowie udali się na wycieczkę z Marzanną, która nie została utopiona z powodów ekologicznych. Dzieci w rękach trzymały kolorowe własnoręcznie wykonane kwiaty z krepiny. Szły ulicami miejscowości, wesoło recytując wiersze i śpiewając piosenki o tematyce wiosennej. Piękna słoneczna pogoda potęgowała ich radość z nadejścia wiosny. Przedszkolaki szukały oznak wiosny i ... znalazły.

Galeria zdjęć

Joanna Górska

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 09, marzec 2014 20:11

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego-1Termin: od 10 marca do 15 kwietnia 2014r.
Miejsce: Szkoła Podstawowa w Miłkach
(od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 14.00)

 

PRZYJMUJEMY: pralki, lodówki, komputery, telefony, świetlówki, żarówki, telewizory, radioodbiorniki, odtwarzacze CD i DVD, żelazka, wiertarki, suszarki, wentylatory, zegarki, kamery, aparaty cyfrowe, konsole do gier, zabawki elektroniczne, baterie i akumulatory.

Czytaj więcej...

A nasze dziewczęta piłkę kopią. I to jak!

Szczegóły
Utworzono: niedziela, 09, marzec 2014 19:09

A nasze dziewczęta piłkę kopią. I to jak!-2W czwartek 27.02.2014 odbyły się półfinały Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Region III.

Zawody zorganizowano i przeprowadzono w hali sportowej w Wydminach. Brały w nich udział zespoły mistrzów i wicemistrzów rejonów V i VI, systemem każdy z każdym. Bardzo dobrze spisały się nasze zawodniczki z SP Miłki. Zajęły drugie miejsce i awansowały do finałów wojewódzkich, gdzie zagra 6 najlepszych drużyn z województwa.

Czytaj więcej...

Zabawa karnawałowo-walentynkowa

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 20, luty 2014 21:41

Zabawa karnawałowo-walentynkowa 2014Do tego święta niektórzy przygotowywali się od wielu dni. Trzeba było nie lada wysiłku, aby własnoręcznie wykonać walentynkowe kartki wszystkim, których darzymy sympatią. Niektórzy woleli kupić gotowe pocztówki z wydrukowanym wierszykiem i w kilka minut było po robocie. Potem do specjalnej skrzynki i …. czekamy do 14 lutego. Dekoracja szkoły ożywiła korytarz, sale i pokój nauczycielski – czerwone serca wszędzie: na oknach, drzwiach, ścianach, w doniczkach i na klasowych meblach. W piątek od rana każdy w napięciu – czy ktoś o nas pamiętał? I w końcu finał dnia – długo oczekiwany bal. Można było się przebrać, to w końcu zabawa karnawałowa. Nie brakowało elementów walentynkowego święta, zwłaszcza malunków serduszek na twarzach. Bawiliśmy się świetnie, co możecie zobaczyć na zdjęciach.

 

Galeria zdjęć

Samorząd Uczniowski SP 

Dobre wychowanie

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 20, luty 2014 02:10

Dobre wychowanie12 lutego 2014 roku odbyła się wywiadówka semestralna, podczas której uczniowie klasy III szkoły podstawowej przygotowani przez panią Różę Kosiorowską przypomnieli zasady dobrego wychowania. Trzecioklasiści doskonale wiedzą, jak należy zachowywać się w domu i w szkole. Pragną zasłużyć nie tylko na miano dobrego ucznia, ale również miłego i uczynnego kolegi. Oto niektóre rady warte zapamiętania:

Gdy dostaniesz upominek, spróbuj zrobić dobrą minę.
Gdy Ci sekret ktoś powierzy, obchodź się z nim jak należy.
Chcesz być wielkim dyplomatą? Mów o innych z aprobatą.
Absolutnie nie wypada w czasie sztuki nic podjadać.
Zawsze kieruj się wymogiem: konwersacja jest dialogiem.

 

Agnieszka Hryszko

Ferie na stoku... po raz drugi

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 20, luty 2014 02:05

Ferie na stoku, po raz drugiUczniowie kl.IV-VI szkoły podstawowej w nagrodę za wysokie wyniki w nauce wzięli udział w zajęciach sportowych na stoku narciarskim w Okrągłym. Pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów dzieci szlifowały swoje umiejętności narciarskie.

Po raz drugi wyjazd został zorganizowany z inicjatywy wójta Gminy Miłki Pana Stanisława Wąsiakowskiego. Możliwość spędzenia ferii w tak atrakcyjny sposób to dobra zachęta do nauki. Miejmy nadzieję, że coraz więcej uczniów zostanie zmotywowanych do pogłębiania wiedzy i odnoszenia sukcesów.

 

Galeria zdjęć

Magdalena Tarnacka

Szóstaki na łyżwach…

Szczegóły
Utworzono: czwartek, 20, luty 2014 02:02

Szóstaki na łyżwachFerie zimowe uczniowie klasy szóstej rozpoczęli zabawą na lodowisku w Giżycku. Wyjazd zorganizowała wychowawczyni pani Barbara Czyrko. Na lodowej tafli nasi uczniowie spotkali się z gimnazjalistami z Pisza. Mniej wprawionym łyżwiarzom wsparcia udzielili starsi koledzy. Wspólna jazda dostarczyła wielu wrażeń. Nie obyło się bez upadków i siniaków. Mimo wszystko dzieci podnosiły się i włączały w dalszą jazdę z uśmiechem na twarzach. Uczestnicy wycieczki wyrazili chęć zorganizowania kolejnych spotkań klasowych na lodzie.

 

Galeria zdjęć

Magdalena Tarnacka

Więcej artykułów…

  1. Bal karnawałowy w przedszkolu
  2. Bądź ostrożny!
  3. Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu
  4. Dzień Kubusia Puchatka
  5. Edukacja kluczem do zrównoważonego rozwoju

Podkategorie

Strona 114 z 133

  • start
  • poprz.
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • nast.
  • koniec
209118
Zalogowani 0
Goście 34
Zarejestrowani 94

ZPO Miłki 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Marek Baranowski

Informacje o plikach cookie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.